Przyjęliśmy ponad 20 000 zadowolonych turystów!

Apartamentowiec

Apartamentowiec: BUTOROWY RESIDENCE

Losowe zdjęcie

Miasto: Kościelisko
Ulica, nr domu: ul. Nędzy Kubińca 51

Budynek Butorowy Residence to duży obiekt w nowoczesnym stylu, jednak nawiązujący do Zakopiańskiego klimatu. Wyobraź sobie sytuację, w której wstajesz rano, piękna słoneczna pogoda, wychodzisz na balkon, a przed Tobą przepiękny widok na panoramę Tatr. To właśnie obraz poranka w Butorowym Residence.  W budynku znajduje się 55 apartamentów wykończonych dla gości. Wielkość, rozkład oraz wykończenie apartamentów jest różnorodne. Dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Apartamentowiec położony jest w prestiżowym miejscu, na południowym zboczu Gubałówki. Bliskie sąsiedztwo Polany Szymoszkowej pozwala na korzystanie z nowoczesnej bazy narciarskiej, kąpieliska geotermalnego, karczm i wielu innych atrakcji.  Atrakcje dla gości  PLAC ZABAW DLA DZIECI!   WIATA Z GRILLEM!  SAUNA SUCHA ! * SALKA ZABAW DLA DZIECI! LOBBY BAR! *sauna płatna 30zł/h  

Wymarzony urlop, szybki wypad w góry bądź szalony weekend ze znajomymi to szczególne okazję. Planując je, starasz się wybrać odpowiednie miejsce, w którym wygoda, komfort i prestiż to jedne z głównych atutów. Jadąc w góry chcesz przeżyć niezapomniane chwile, w specyficznym i przyjemnym klimacie. Jak połączyć jednak wygodę i komfort, z wyjątkowym zakopiańskim stylem? Zapraszamy do Butorowy Residence.

W budynku znajduje się kilkadziesiąt, niezależnych apartamentów, dzięki czemu możesz znaleźć specjalne miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich. Od nowoczesnych wnętrz, po stylowe drewniane wykończenie, wszystkie wyposażone w aneksy kuchenne i osobne łazienki, by zapewnić Ci jak najwięcej komfortu. Nad całym obiektem czuwa obsługa, znajdująca się na dole budynku w recepcji.

Butorowy Wierch to wyjątkowe miejsce, do którego przyjeżdżają zarówno całe rodzinny, jak również grupy przyjaciół i bliskie sobie osoby. Tworząc niezapomniany klimat, pracujemy na wciąż powiększającą się listę, powracających gości. Pozwól sobie na chwilę przyjemności, sprawdź dostępne terminy!

 Krupówki- 3 km

Polana Szymoszkowa- stok narciarski, kolej gondolowa na Gubałówkę, baseny termalne latem- 1 km
Kolej krzesełkowa Butorowy na Gubałówkę - 700 m
Karczma regionalna, restauracja - 80 m
Sklep ogólnospożywczy- 150 m
Przystanek busa- 150 m

 

 
Apartamenty w Zakopanem, Kościelisko - Zakopane Tel.: +48 511 000 660 Email: biuro@mountainapartments.pl