Przyjęliśmy ponad 20 000 zadowolonych turystów!

O nas

Wierząc w Twoje wyjątkowe oczekiwania, drogi czytelniku, chcemy sprawić byś po tych kilku akapitach, poczuł chęć do podjęcia wspaniałych decyzji o Twoim wypoczynku, jak również zaufał nam i pozwolił zapoznać się z tym, co możesz dzięki nam zyskać.

Po pierwsze Mountain Apartments to firma, dla której spełnienie oczekiwań klientów stoi na pierwszym miejscu. Sami jesteśmy pasjonatami podróży, aktywnego wypoczynku, zabawy i relaksu, dzięki czemu wiemy doskonale, jak zorganizować udany wypoczynek.

Naszym flagowym projektem jest umożliwienie dostępu do wyjątkowych i sprawdzonych apartamentów, wynajmując które, w pełni i do końca zaspokoisz swoje oczekiwania. Niezależnie czy chcesz spędzać swój wypoczynek aktywnie lub pasywnie, z rodziną lub znajomymi. Wciąż rozwijając swoją bazę ekskluzywnych apartamentów, naszą ideą i celem jest zadowolenie nawet najbardziej wybrednych klientów. Bo wierzymy w prawo do wyboru tylko najlepszych możliwości. Znajdź zatem miejsce dla siebie.


Ponieważ nasz zespół to grono specjalistów, potrafimy sprawić by każdy wypoczynek był wyjątkowy i perfekcyjny. Wierząc w indywidualne oczekiwania, będziemy sukcesywnie poszerzać naszą ofertę o nowe miejsca i nowe możliwości, by zadowolić każdego klienta.

Mountain apartments to również możliwość Twojego rozwoju. Być może oferujesz jakieś wyjątkowe miejsce, wynajmujesz apartament lub organizujesz specjalne atrakcje. Dzięki silnej pozycji na rynku, dzięki ogromnej ilości zapytań, umożliwimy Tobie rozwinąć biznes i zwiększyć Twoje zyski, tuż po podjęciu współpracy. Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej szczegółów.

 

Firma uzyskała Subwencję Finansową od Polskiego Funduszu Rozwoju z tarczy 2.0 w kwcoie 72 000 - styczeń 2021

 

 
Apartamenty w Zakopanem, Kościelisko - Zakopane Tel.: +48 511 000 660 Email: biuro@mountainapartments.pl